czech version
english version
login:
heslo:
Kompozitové hole

Hokejka FISCHER SX9 13-14 SR Grip

Kompozitová hokejka Fischer SX9 je určena především profesionálním hráčům. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky – seděla perfektně jak pro střelu, tak i pro hru a při tom byla lehká. Shaft SX9 (žerď) je vyroben komple...Více informací >>

3 799,00 Kč včetně DPH.Koupit
Varianty produktu
Popis zboží
Zeptejte se prodejce
Foto (1)

Zahnutí: 5 Levá, Tvrdost: 80Flex

Zahnutí: 23 Pravá, Tvrdost: 90Flex

Zahnutí: 32 Pravá, Tvrdost: 90Flex

Zahnutí: 23 Pravá, Tvrdost: 100Flex

Zahnutí: 23 Levá, Tvrdost: 110Flex

Zahnutí: 23 Pravá, Tvrdost: 110Flex

Kompozitová hokejka Fischer SX9 je určena především profesionálním hráčům. Je vyrobena tak aby splňovala všechny jejich požadavky – seděla perfektně jak pro střelu, tak i pro hru a při tom byla lehká.
 
Shaft SX9 (žerď) je vyroben kompletně z Aircraft Carbonu (uhlíku) a materiálu PrimeTex (speciální vlákna pro ještě větší odolnost shaftu). Pro neuvěřitelnou lehkost a odolnost jsou zmiňované materiály používány především v leteckém průmyslu. Shaft hole má oproti poslední kolekci upravený tvar na tzv. Square Radius - má ostřejší hrany pro pevnější držení hole v ruce.
 
Čepel SX9 je vyrobena, stejně jako shaft  z Aircraft Carbonu (uhlíku) a materiálu PrimeTex, který pokrývá jádro vyrobené z Polyuretanu. Použitá kombinace zmíněných materiálů vytváří velice pevnou a zároveň lehkou čepel.
 
Společnost Fischer má s těmito kompozitními materiály několikaletou zkušenost při výrobě dalších sportovních potřeb, např. sjezdové, běžkařské či skokanské lyže (v těchto odvětvích je značka Fischer špičkou na trhu). Přesvědčte se sami, že u holí Fischer tomu není jinak.
 
Při výrobě hokejky Fischer SX9 se používají metody Vacuum Technology a Cap Technology.
 
Vacuum Technology – touto technologií je docíleno 0% vzduchových bublin v shaftu, čímž je zvýšena jeho odolnost.
Cap Technology – speciální potažení hokejky tenkou fólií, která zvyšuje odolnost vůči nárazu či jinému mechanickému poškození o 30%.
 
Tato hokejka se vyrábí v provedení senior, intermedium a junior. Délka hokejky Fischer SX9 Senior po patku čepele je 155cm, celková její délka včetně čepele je 170cm.
 
Lze vybrat z tvrdosti hole (Flex) 70-110.
 
Další vlastností je povrchová úprava Shafu (žerdi), tento model se vyrábí v provedení Grip.
 
Grip je povrchová úprava, která plně brání klouzání hole v ruce, pro ještě přesnější střelu.
 
Samozřejmě se tato hůl vyrábí v různých zahnutích, nejznámějšími jsou 5 a 19.
 
Tento model je především využíván profesionálními hráči z KHL,České a Slovenské extraligy a dalších evropských hokejových soutěží.
 
Kompozitová hokejka Fischer SX9 Senior Grip váží 470g.
ZADEJTE POVINNÉ ÚDAJE
Jméno a příjmení:
Email:*
Telefon:*
* Povinný je buď telefon nebo email.
Váš dotaz:
Opiště kód:


Hokejka FISCHER SX9 13-14 SR Grip - detail