czech version
english version
login:
heslo:
Mřížky

Brankářská mřížka BOSPORT BM101 SR NEREZ

Brankářská mřížka BOSPORT BM101 Senior. Nerezové náhradní Mřížky do masky pro brankáře ledního hokeje. Mřížky jsou svařovány nejnovější počítačovou technologií a jsou vyrobeny z plochého vysoce tvrzeného nerezového drátu. Díky použité techn...Více informací >>

1 299,00 Kč včetně DPH.Koupit
Varianty produktu
Popis zboží
Zeptejte se prodejce
Foto (2)

Velikost: Senior, Barva: Lesk

Velikost: Senior, Barva: Mat

Velikost: Senior, Barva: Černá

Velikost: Senior, Barva: Bílá

Brankářská mřížka BOSPORT BM101 Senior. Nerezové náhradní Mřížky do masky pro brankáře ledního hokeje. Mřížky jsou svařovány nejnovější počítačovou technologií a jsou vyrobeny z plochého vysoce tvrzeného nerezového drátu. Díky použité technologii je u obou výrobků garantována doživotní záruka na pevnost spojů. Plochý nerezový drát umožňuje ještě lepší vidění brankáře přes mřížku a zvyšuje odolnost proti letícímu puku o 20%. Mřížky jsou testovány na pevnost spojů v tahu, která činí min. 300kg na každý jednotlivý spoj. Dále jsou testovány na výstřel hokejovým pukem a to o rychlosti 200km/h s výsledkem bez poškození. Jsou nabízeny v různých barevných provedeních – nerez lesklá, nerez matná, bílá, černá a zlatá. Zlatá barva je pozlacený nerez 24 karátovým zlatem (garance pravého zlata). Tyto výrobky jsou vhodné pro použíti na masky značky Bauer.

Tento výrobek splňuje podmínky mezinárodní hokejové federace pro brankáře ve věku od 18 let a starší. Výrobek nesplňuje normu CE EN ISO 102 56 z důvodu velkých otvorů na oči.
ZADEJTE POVINNÉ ÚDAJE
Jméno a příjmení:
Email:*
Telefon:*
* Povinný je buď telefon nebo email.
Váš dotaz:
Opiště kód:


Brankářská mřížka BOSPORT BM101 SR NEREZ - detailBrankářská mřížka BOSPORT BM101 SR NEREZ