czech version
english version
login:
heslo:
Mřížky

Brankářská mřížka BOSPORT BM105 SR NEREZ

Brankářská mřížka BOSPORT BM105 Senior. Nerezové náhradní Mřížky do masky pro brankáře ledního hokeje. Mřížky jsou svařovány nejnovější počítačovou technologií a jsou vyrobeny z plochého vysoce tvrzeného nerezového drátu. Díky použité techn...Více informací >>

1 269,00 Kč včetně DPH.Koupit
Varianty produktu
Popis zboží
Zeptejte se prodejce
Foto (1)

Velikost: Senior, Barva: Lesk

Velikost: Senior, Barva: Mat

Velikost: Senior, Barva: Černá

Velikost: Senior, Barva: Bílá

Brankářská mřížka BOSPORT BM105 Senior. Nerezové náhradní Mřížky do masky pro brankáře ledního hokeje. Mřížky jsou svařovány nejnovější počítačovou technologií a jsou vyrobeny z plochého vysoce tvrzeného nerezového drátu. Díky použité technologii je u obou výrobků garantována doživotní záruka na pevnost spojů. Plochý nerezový drát umožňuje ještě lepší vidění brankáře přes mřížku a zvyšuje odolnost proti letícímu puku o 20%. Mřížky jsou testovány na pevnost spojů v tahu, která činí min. 300kg na každý jednotlivý spoj. Dále jsou testovány na výstřel hokejovým pukem a to o rychlosti 200km/h s výsledkem bez poškození. Jsou nabízeny v různých barevných provedeních – nerez lesklá, nerez matná, bílá, černá a zlatá. Zlatá barva je pozlacený nerez 24 karátovým zlatem (garance pravého zlata). Tento typ náhradní mřížky je určen pro brankaře ledního hokeje od 18 let a je vhodný pro všechny masky REY 01, 03, 09, 011, 012, 014, Swiss.

Tento výrobek splňuje podmínky mezinárodní hokejové federace pro brankáře ve věku od 18 let a starší.
Výrobek nesplňuje normu CE EN ISO 102 56 z důvodu velkých otvorů na oči, proto raději pro větší bezpečnost používejte certifikovaný typ mřížky BM 106.
ZADEJTE POVINNÉ ÚDAJE
Jméno a příjmení:
Email:*
Telefon:*
* Povinný je buď telefon nebo email.
Váš dotaz:
Opiště kód:


Brankářská mřížka BOSPORT BM105 SR NEREZ - detail