czech version
english version
login:
heslo:
Plexi

Plexi pro mřížku BOSPORT Uniplexi Convex17 SR

Náhradní štítek Uniplexi BOSPORT Convex je vyrobený z vysoce odolného polycarbonátu s povrchovou úpravou, na vnitřní straně proti mlžení a na vnější proti poškrábání.Výrobky z formy mají velké výhody proti konkurenčním výrobkům vyrobených v...Více informací >>

859,00 Kč včetně DPH.Koupit
Varianty produktu
Popis zboží
Zeptejte se prodejce
Foto (2)

Velikost: Senior, Barva: Čirá

Náhradní štítek Uniplexi BOSPORT Convex je vyrobený z vysoce odolného polycarbonátu s povrchovou úpravou, na vnitřní straně proti mlžení a na vnější proti poškrábání.

Výrobky z formy mají velké výhody proti konkurenčním výrobkům vyrobených vakuově a to hlavně v optické kvalitě. Forma, na které se výrobek vstřikuje, má optickou kvalitu v mikrometrech, oproti výrobku z vakuové výroby, který se vyrábí z desek. Tyto desky jsou vyráběny v toleranci 0,3mm, to znamená, že optická kvalita desek a následně výrobků se velmi mění, podle kvality materiálu. Další nevýhoda vakuové výroby je samotná technologie ohýbání za tepla, kde je velmi těžké, až takřka nemožné udržet perfektní optickou kvalitu na všech výrobcích a tudíž se každý výrobek liší v optické kvalitě. Jelikož jsme dříve vyráběli také vakuovou technologií, máme s touto problematikou dlouholeté zkušenosti. Nekvalitní optika se dá zjednodušeně popsat jako když se díváte přes špatné brýle, obraz je částečně rozostřen a může docházet i k bolestem hlavy. Nejlepším důkazem pro naši kvalitní práci je velké množství špičkových hráčů po celém světě, kteří naše výrobky používají a stále se k naší značce vrací.
 
Součástí balení je montážní sada na uchycení plexi k mřížce.
ZADEJTE POVINNÉ ÚDAJE
Jméno a příjmení:
Email:*
Telefon:*
* Povinný je buď telefon nebo email.
Váš dotaz:
Opiště kód:


Plexi pro mřížku BOSPORT Uniplexi Convex17 SR - detailPlexi pro mřížku BOSPORT Uniplexi Convex17 SR