czech version
english version
login:
heslo:
Rukavice

Rukavice FISCHER CT150 SR

Rukavice FISCHER CT150 Senior. Amatérské seniorské rukavice Fischer s atraktivním designem jsou lehké, výborně padnoucí a pohodlné.Vnější materiál - Polyester, extrémně lehká a odolná technická tkanina, která se používá u většiny typů rukav...Více informací >>

1 399,00 Kč včetně DPH.Koupit
Varianty produktu
Popis zboží
Zeptejte se prodejce
Foto (3)

Velikost: 13", Barva: Černo-bílá

Velikost: 14", Barva: Černo-bílá

Rukavice FISCHER CT150 Senior. Amatérské seniorské rukavice Fischer s atraktivním designem jsou lehké, výborně padnoucí a pohodlné.

Vnější materiál - Polyester, extrémně lehká a odolná technická tkanina, která se používá u většiny typů rukavic. Klasická ergonomická konstrukce tvořená ze 4 dílů na hřbetu rukavice umožňuje lepší ohebnost a uchopení hokejky. Ochrana - pěnová konstrukce nízké hustoty. Třídílný ukazováček a dvojdílné zbylé prsty zabezpečují výbornou pohyblivost a cit v ruce, konečky prstů jsou perforované pro lepší odvětrávání. Ochrana palce proti úderům i proti vykloubení. Dlaň - materiál kůže NASH, kvalitní vnitřní podšívka skvěle umožňuje rychlejší vysychání. Rozšířená jednodílná manžeta zajišťuje ochranu zápěstí a zároveň dovoluje hráči neomezený pohyb ruky v zápěstí.
ZADEJTE POVINNÉ ÚDAJE
Jméno a příjmení:
Email:*
Telefon:*
* Povinný je buď telefon nebo email.
Váš dotaz:
Opiště kód:


Rukavice FISCHER CT150 SR - detailRukavice FISCHER CT150 SRRukavice FISCHER CT150 SR